Postaw na fachowców!

Twoje oczekiwania odnośnie kuchni, w Twoim domu są wysokie? Chcesz aby wszystko było idealnie jak od linijki i pięknie wykończone? To świetna informacja, gdyż Gród króla Kraka kryje wielu specjalistów w tym fachu. Pomogą Ci oni spełnić marzenie o idealnej kuchni.

Gdzie i jak?

Kraków to małe miasto, ale bardzo często nie mamy pojęcia do kogo się zwrócić odnośnie pomocy w aranżacji naszych wnętrz, w tym przypadku kuchni. Jedną z idealnych firm pomagających nam zrealizować naszą wizję idealnego pomieszczenia jest firma KuchnieKraków. Firma każde zamówienie traktuje indywidualnie. Przy podjęciu współpracy zostaniecie umówieni na spotkanie z fachowcem, który dokładnie wymierzy waszą kuchnie oraz przeprowadzi z wami bezpośrednią rozmowę i zaprezentuje materiały podczas spotkania. Twoja kuchnia dzięki tej firmie będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości Twojego pomieszczenia. Meble, które są projektowane przez tę firmę wykonywane są z materiałów od wiodących na rynku europejskich firm. Przez co mamy pewność, że meble posłużą nam kilka dobrych lat. Firma, posiada również w sprzedaży AGD, świetną informacją jest bezpłatny montaż sprzętu przez firmę. To często bardzo ułatwia sprawę.

wyposażenie domu

Szukasz praktycznego rozwiązania do swojej małej kuchni? Firma DUET, pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy. Mała kuchnia to zmora większości kobiet i mężczyzn uwielbiających spędzać czas i gotować w kuchni. Zbyt mało miejsca ogranicza nas w wykonywaniu wielu prac jednocześnie, bo przecież nie ma miejsca. Idealnie wtedy sprawdzą się meble dokładnie pod wymiar Twojej małej kuchni. Dzięki odpowiedniemu pomiarowi i dostosowaniu mebli do małego pomieszczenia, zyskasz dużo miejsca do przechowywania, przez co Twoja kuchnia stanie się mniej zagracona, a bardziej przejrzysta. Firma DUET Kraków, posiada w swej ofercie wiele gotowych projektów kuchni. Jest to świetny wariant poglądowy, z którego możemy skorzystać, po wcześniejszym dostosowaniu mebli do naszego wnętrza.

WFM KUCHNIE- Kraków, studio WFM oferuje kuchnie na wymiar w nowoczesnym oraz klasycznym stylu. Każda kuchnia tworzona jest indywidualnie, do potrzeb klienta. Fachowe doradztwo jakie oferuje firma, jest oparciem dla inwestorów oraz pokazuje im, że decyzja o kuchni na wymiar był to dobry i trafiony wybór. Specjaliści dokonują dokładnego pomiaru kuchni. Firma oferuje również pomoc w wyborze sprzętu AGD. Projekt naszej kuchni zostaje wizualizowany w projekcie 3D dzięki czemu możemy dokładnie zobaczyć jak będzie wyglądać nasza kuchnia po wszystkich zmianach jakie w niej wprowadzimy.